Ghost of Tsushima porazil God of War a je nejúspěšnější singleplayerovou hrou na Steam

Ghost of Tsushima porazil God of War a je nejúspěšnější singleplayerovou hrou na Steam

Nedávno se PC hráči dočkali vydání hry Ghost of Tsushima a zdá se, že se jedná o velký hit. Tato singleplayerová hra, která byla původně dostupná pouze pro konzoli PlayStation, se totiž stala nejúspěšnějším titulem v historii služby Steam.

Ghost of Tsushima přináší hráčům nejen nádherný vizuální zážitek a poutavý příběh, ale také skvělou akční hratelnost. Hráči se ocitnou v kůži samuraje bojujícího proti mongolským vetřelcům na ostrově Tsushima. Prozkoumávají rozlehlé krajiny, bojují v epických soubojích a plní různé úkoly a vedoucí misí.

Díky svému uvedení na PC Ghost of Tsushima získal nové fanoušky a dokázal překonat i některé zavedené tituly. Hráči si chválí grafiku, atmosféru a náročné souboje, které hra nabízí. Kromě toho se mohou těšit na různé upgrady a vylepšení ve srovnání s původní verzí pro PlayStation.

Pokud tedy ještě váháte, zda si Ghost of Tsushima zahrát, rozhodně to stojí za to. Tato hra se stala jedním z největších hitů na platformě Steam a nabízí hráčům zajímavý a návykový zážitek.

FAQ:
1. Jaká je hlavní herní mechanika ve hře Ghost of Tsushima?
– Hra kombinuje akční souboje s průzkumem otevřeného světa a plněním různých vedoucích misí.
2. Jaká je tématika hry Ghost of Tsushima?
– Hra se odehrává během mongolské invaze do Japonska a hráči se ujímají role samuraje, který bojuje za osvobození své země.
3. Jak se hra Ghost of Tsushima liší ve verzi pro PC oproti verzi pro PlayStation?
– PC verze hry nabízí vylepšenou grafiku, možnost módování a další herní upgrady.

Zdroj: https://cz.ign.com/ghost-of-tsushima/18073/news/ghost-of-tsushima-prekonava-god-of-war-a-stava-se-singleplayerovou-playstation-hrou-s-nejvetsim-uved?utm_source=cz.ign.com