‘Legendární RPG hra s velmi pozitivními recenzemi nyní náhle zdarma na Steamu’

‘Legendární RPG hra s velmi pozitivními recenzemi nyní náhle zdarma na Steamu’

Nová příležitost pro nadšence do tvorby RPG her! V rámci speciálního oslavného eventu série RPG Maker od studia Gotcha Gotcha Games se hráči mohou pustit do vytváření vlastních her ve stylu japonských RPG. Na populární platformě Steam je momentálně k dispozici zdarma hra RPG Maker XP.

Tvorba vlastní hry od začátku může být pro mnohé hráče překvapivě obtížná, ale existuje software, který je přizpůsoben právě nováčkům a pomáhá jim seznámit se s tvorbou her. RPG Maker XP je jedním z takových nástrojů, který umožňuje hráčům vytvářet své vlastní hry ve stylu japonských RPG. S jeho pomocí lze vytvořit hry podobné starším dílům jako Dragon Quest nebo Final Fantasy.

Tento skvělý software je nyní zdarma k dispozici na platformě Steam. Stačí si jej stáhnout a je možné okamžitě začít s vlastní tvorbou. RPG Maker XP získal mezi hráči velmi pozitivní hodnocení a díky jeho intuitivnímu ovládání je vhodný nejen pro profesionály, ale i pro začátečníky.

Pro více informací o této nabídce se můžete podívat na článek na stránce PCGamesN. V článku je také uvedeno, že série RPG Maker od Gotcha Gotcha Games slaví a na stránkách PCGamesN najdete i další nejlepší RPG hry, nejlepší otevřené světy a nejlepší fantasy hry.

Budete-li mít nějaké dotazy ohledně získání hry zdarma nebo samotného vytváření her v RPG Maker XP, podívejte se na FAQ sekcí na konci článku, kde naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/rpg-maker-xp/rpg-game-creator-available-free-steam