Ghostwire: Tokyo dorazí až v roce 2022

Jde o příběh nadpřirozeného válečníka (za kterého hrajete vy) a bojujete se zlými duchy strašícími v Tokiu. Děje se tak poté, co občane města zmizely kvůli záhadné události. Očekávalo se, že hra dorazí ještě letos, ale po posledních zprávách tomu určitě nebude.

Dnes vývojáři Tango Gameworks oznámili, že hra dorazí v roce 2022. Podle jejich vyjádření tedy chtějí hru dostat na trh co nejvíce, avšak na druhou stranu se musí vypořádat s optimalizací hry a hlavně aby nebyla plná chyb. Zároveň je zde stále COVID a některé vývojářské firmy pracují tak, že jsou zaměstnanci doma, což ztěžuje práci, protože se nemohou domlouvat na postupu přímo na místě.

Pro Bethesdu to však nemusí být stále zlé a spolu s Ghostwire: Tokio (Tango Gameworks vlastní ZeniMax Media a Bethesda je jejím vydavatelem), tak vydává i kooperativní střílečku Redfall a dlouho očekávanou sci-fi RPG hru Starfield. Nicméně přicházejí další tituly jako Elden Ring, Kerbal Space Program 2 a Stalker 2. Vydavatel tedy chystá opravdu nadupaný seznam her.