God of War na PC od jiného studia a nikoliv o Playstationu

Sony nedávno potvrdilo externího vývojáře Jetpack Interactive, které bude vyvíjet právě PC verzi God of War port. Nebude tak vyvíjena společnosti Santa Monica Studio od Playstationu. Jsme tedy zvědaví, jak to celé dopadne.

Sony si najalo pro vývoj této PC hry externí studio Jetpack Interaction. God of War PC verze je v pořadí pátá hra, která míří z exkluzivek z Playstationu na PC. První hra, která se tak stala byla hra Horizon: Zero Dawn z roku 2020 a následoval Days Gone tento rok. V roce 2022 má na Steam a Epic Games Store dorazit Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

Nicméně externí studio, které si takto Sony najalo, tak není poprvé, co takto Sony jedná. U Horizon: Zero Dawn se postaralo Guerrilla Games a u Uncharted se má o všechno postarat tým z Iron galaxy.

Další detaily o vývoji nebyly prozrazeny. Nicméně historie Jetpack Interactive s Playstationem prozatím není, takže to bude premiéra.

God of War má dorazit v lednu 2022 na PC. Hráči získají 4K rozlišení, 21:9 ultraširokoúhlé zobrazení, odemknuté FPS a podporu myši a klávesnice.