Helldivers 2: Nová taktická střílečka přichází!

Helldivers 2, očekávaná taktická střílečka z pohledu třetí osoby, se chystá vyjít 8. února 2024. Je to malá změna v datu oproti původnímu plánu na rok 2023. Hra, ve které budete „přátelsky“ střílet své kamarády, zatímco šíříte řízenou demokracii pro Super Zemi, se jeví jako vzrušující pokračování populárního původního Helldivers.

V nedávném traileru vidíme ukázky z kooperativního hraní. Zvláštní pozornost získává zápas Helldivers proti broukovi Bile Titan. Pro osvobození tohoto stvoření pro Super Zemi musí Helldivers čelit rojům brouků a zjistit, jak nejlépe ho porazit pomocí kombinace zbraní a vyvolávacích útoků.

Trailer nám také představuje kyborgy, což může znamenat návrat těchto těžkých nepřátel z prvního dílu Helldivers. O mimozemšťanech se zatím mluví málo.

Novinka byla představena na blogu PlayStation, což naznačuje, že hra vyjde na PlayStation a PC současně. Hra nabídne hráčům možnost spojit se v online kooperativním multiplayeru, plnit úkoly, vylepšovat vybavení a sbírat mimozemské zdroje pro vylepšení.

Helldivers 2 bude k dispozici ve dvou verzích, přičemž obě verze nabídnou bonusy z předobjednávek. Vylepšená edice Super Citizen přináší několik speciálních doplňků, včetně unikátního samopalu a brnění.

Pokud jste fanouškem Helldivers nebo jen hledáte nový kooperativní zážitek, Helldivers 2 by mohl být právě pro vás!