Hra roku 2015 s DLC za 75% sleva!

Hra roku 2015 s DLC za 75% sleva!

Hráči si nemohou nechat ujít skvělou slevu na hru roku 2015 The Witcher 3 s veškerými DLC. Tato hra vydaná v roce 2015 získala mnoho ocenění a dodnes je považována za jednu z nejlepších RPG všech dob. Vývojář CD Projekt RED vydal také dvě masivní rozšíření, Blood and Wine a Hearts of Stone. Nyní je tato kompletní kolekce na obrovské slevě, která by mohla být pro nováčky nepřekonatelná.

Pokud jste ještě nezačali s touto epickou fantasy hrou, nyní je ta správná chvíle. S touto slevou 75% se dostanete k celému balíčku a prožijete nekonečné hodiny dobrodružství, intrik a kouzel. Nechte se vtáhnout do světa Geralt of Rivia a objevte bohatý příběh, který vás zcela pohltí.

Pro více informací si můžete přečíst článek na PCGamesN. A pokud vás zajímají další novinky ohledně série The Witcher, nezapomeňte se podívat na The Witcher 4 news a The Witcher 3 mods. Pro hráče je také důležité znát Witcher 3 systémové požadavky, aby byli připraveni na nejjemnější detaily.

FAQ:
1. Jak dlouho trvá dokončení hry The Witcher 3?
– Záleží na tom, zda hrajete pouze hlavní příběh nebo se věnujete i vedlejším úkolům, ale průměrně hráči uvádějí dobu kolem 50-100 hodin.
2. Jsou DLC nutná k dokončení hlavního příběhu?
– Nejsou nezbytná, ale přidávají další obsah a hloubku do hry.
3. Existují nějaké populární modifikace pro The Witcher 3?
– Ano, komunita hráčů vytvořila mnoho zajímavých modifikací, které rozšiřují hratelnost a grafiku hry.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/2015s-game-of-the-year-with-all-dlc-is-75-off