Hugh Jackman mlčel o Deadpool a Wolverine filmu

Hugh Jackman mlčel o Deadpool a Wolverine filmu

Herečtí Hugh Jackman se rozhodl udělat radost svým fanouškům a vrátit se do role Logana zcela dobrovolně. Po svém odchodu ze série X-Men se zdálo, že se s rolí Wolverina definitivně rozloučil, avšak popularita postavy a požadavky fanoušků nakonec přiměly Jackmana k návratu.

Fanoušci po celém světě se samozřejmě nedočkali trvalého návratu Logana ve filmovém univerzu X-Men, ale místo toho Hugh Jackman přinesl svou ikonickou postavu do divadelního prostředí. V rámci show World Tour Live se Jackman objevuje na jevišti jako Wolverine a vzdává hold své nejoblíbenější roli.

Tato spontánní reakce na přání fanoušků vyvolala nadšení a očekávání všude tam, kde se show koná. Jackman je známý svou vášní a oddaností k fanouškům, a proto není divu, že se rozhodl splnit jejich přání. Jeho energie a charisma se bezpochyby promítají i do jeho vystoupení jako Logan.

**FAQ:**
1. **Proč se Hugh Jackman rozhodl vrátit do role Logana?**
Jackman chtěl udělat radost fanouškům, kteří si přáli jeho návrat.

2. **Bude Hugh Jackman hrát Logana i ve filmech X-Men?**
Zatím není žádné oficiální potvrzení o návratu Jackmana do filmové série X-Men.

3. **Kde můžeme Hugh Jackmana vidět jako Wolverina?**
Hugh Jackman vystupuje jako Wolverine ve své show World Tour Live, která probíhá po celém světě.

Hugh Jackman ukázal, že i po odchodu z filmové série X-Men zůstává věrný svým fanouškům a rád si oblékne drápy Wolverina, aby jim udělal radost. Jeho návrat do role Logana může být jen začátkem dalších překvapení pro fanoušky superhrdinů.

Zdroj: https://cz.ign.com/hugh-jackman/18129/news/hugh-jackman-nejprve-svemu-agentovi-nerekl-ze-souhlasil-s-filmem-deadpool-wolverine