Igře Overwatch 2 přibyla 10. podpůrná hrdinka – Illari

Igře Overwatch 2 přibyla 10. podpůrná hrdinka - Illari

Illari – nová podpora v Overwatch 2

Illari se připojila do rozšiřujícího rosteru hry Overwatch 2 jako 10. hrdinka v podpoře a debutovala jako součást rozsáhlé aktualizace Invasion. Illari přináší do hry některé unikátní mechanismy, včetně samoopravitelné věže a ultimátní schopnosti, která značí nepřátele pro extra explozivní poškození. Její precizní zbraň bude lákat hráče podpory, kteří se chtějí cítit jako přispěvatelé na straně poškození, což ji činí vyváženým hrdinou podpory.

Můžete vidět, jak se všichni hrdinové, včetně Illari, umisťují v našem seznamu tanků Overwatch 2, seznamu DPS a seznamu podpory. Kde se umístil váš oblíbený hrdina?

Přehled Illari

Hlavní zbraní Illari je solární puška, která disponuje dlouhým paprskem, který se automaticky nabíjí. Podobně jako u Widowiny odstřelovačské pušky, zbraň Illari způsobuje více poškození, pokud ji necháte nabíjet na plný výkon. Sekundární zbraňí solární pušky je krátký léčebný paprsek s omezeným metrem. První schopností Illari je její léčebná věžička, kterou můžete hodit a přilepit na libovolný povrch. Léčebná věžička automaticky léčí všechny blízké spoluhráče, kteří mají snížené zdraví.

Druhou schopností Illari je Outburst, pohybová schopnost, která ji vypálí ve směru, kterým se pohybuje. Držením tlačítka schopnosti nebo skokem během používání Outburstu se dostanete dál. Tato schopnost také odhazuje blízké nepřátele. Její ultimátní schopností je Captive Sun, která vystřeluje explozivní míč, který značí nepřátele. Označení nepřátel zpomaluje a vybuchnou, pokud utrpí dostatek poškození, než označení vyprší.

Schopnosti Illari

Solární puška: Automaticky se nabíjející dlouhá puška. Sekundární palec je zaměřený, krátký léčebný paprsek.

Léčebná věžička: Nasadit věžičku, která automaticky léčí spoluhráče.

Outburst: Vystřelí vás ve směru, kterým se pohybujete, odhazuje nepřátele. Držením skoku můžete letět výš.

Captive Sun: Vystřelí velký energetický míč sluneční energie. Označení nepřátel jsou zpomaleni a explodují po dostatečném poškození.

Podpůrné pasivum: Automatické hojení se po uplynutí krátké doby od posledního utržení poškození.

Zaměřený healer

Illari se vymyká nedávnému trendu podpůrných hrdinů Overwatch 2 tím, že nemá příliš mnoho schopností zaměřených na podporu mimo samot

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/overwatch-2-illari-hero-guide/1100-6516819/?ftag=CAD-01-10abi2f