Indie hry 2022 získávají pokračování

Indie hry 2022 získávají pokračování

Jedním z nejlepších a nejpodivnějších nezávislých titulů roku 2022 je hra Strange Horticulture, která měla zaručené místo mezi relaxačními hrami. Tato hra kombinovala kouzelnický estetický styl s mnoha různými světy a planetami, což ji činilo nezapomenutelnou. Nyní však studio Bad Viking oznámilo pokračování pod názvem Strange Antiquities a já jsem nadšený do očekávání.

Zatímco moje současná oblíbená hra roku 2024 je Animal Well, což je ethereální, pestrá a naprosto diabolská hra, která mi připomněla, proč miluji puzzle hry – někdy je hezké odložit zbraně a zavřít League of Legends, jen tak si užít atmosféru. Animal Well je můj favorit roku 2024 (zatím), ale Strange Horticulture byla mojí oblíbenou relaxační hrou zpět v roce 2022.

Pokračování Strange Antiquities slibuje nové dobrodružství a další tajemství k odhalení. Podle dostupných informací se můžeme těšit na stejně podmanivý vizuální styl a složité hádanky jako v předchozím díle. Pro fanoušky série to bude jistě velká událost, kterou nemohou přehlédnout.

Pro více informací a novinek ohledně hry Strange Antiquities navštivte oficiální stránky PCGamesN na odkazu níže. A pokud máte rádi puzzle hry, nezapomeňte se podívat na další zajímavé tituly, které můžete objevit.

Pokud se chcete dozvědět více o tomto pokračování a o tom, co od něj můžeme očekávat, neváhejte sledovat náš web pro další informace a novinky. Strange Antiquities má před sebou zajímavou budoucnost a my se nemůžeme dočkat, až ho budeme moci sami vyzkoušet.


FAQ:
1. Kdo je vývojářem hry Strange Antiquities?
Bad Viking je studio, které stojí za vývojem této hry.
2. Jaký žánr hry je Strange Antiquities?
Strange Antiquities je logická adventurní hra s důrazem na hádanky.
3. Kde mohu najít více informací o hře Strange Antiquities?
Pro více informací o hře Strange Antiquities navštivte oficiální stránky PCGamesN na odkazu uvedeném v článku.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/strange-antiquities/reveal