Italský folklór inspirovaný soulslike získává datum vydání na Steamu

Italský folklór inspirovaný soulslike získává datum vydání na Steamu

Italské lidové pověsti inspirovaný soulslike dostává datum vydání na Steamu

Pokud sledujete nové hry, jistě víte, že hry typu soulslike za poslední dekádu doslova explodovaly na popularitě, což vedlo herní vývojáře z celého světa k rozšiřování základních principů tohoto náročného subžánru. Enotria The Last Song je nejnovějším soulslike, který implementuje nové zvraty a funkce do osvědčeného receptu, přičemž vývojář Jyamma Games nastavuje scénu ve slunné Toskánsku, kde se budete muset prostřílet nekonečnou hrou s celou řadou nástrojů k dispozici a hádankami k rozluštění.

Pokračujte ve čtení Italian folklore inspired soulslike gets Steam release date.

FAQ:
1. Jaké nové prvky přináší hra Enotria The Last Song do žánru soulslike?
Hra Enotria The Last Song přináší nové zvraty a funkce do osvědčeného receptu žánru soulslike, jako je například prostředí inspirované italskými lidovými pověstmi a zábavné hádanky k řešení.

2. Kde se odehrává děj hry Enotria The Last Song?
Děj hry Enotria The Last Song se odehrává v slunném Toskánsku, což poskytuje hráčům malebné prostředí pro jejich dobrodružství plné bojů a hádanek.

3. Kdy bude hra Enotria The Last Song dostupná na platformě Steam?
Hra Enotria The Last Song má stanovené datum vydání na platformě Steam, takže se hráči mohou těšit na své dobrodružství v Toskánsku v brzké době.

Tento nový soulslike nabízí hráčům svěží pohled na tento oblíbený žánr s inovativními prvky inspirovanými italskými lidovými pověstmi. S příslibem bojů, hádanek a krásného prostředí je Enotria The Last Song určitě hrou, na kterou se můžete těšit.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/Enotria-the-last-song/steam-release-date