Jeden z nejlepších RPG her je momentálně zdarma, ale ne na dlouho

Jeden z nejlepších RPG her je momentálně zdarma, ale ne na dlouho

Jedním z nejlepších RPG her vůbec je momentálně k dispozici zdarma, ale ne na dlouho. Jako někdo, kdo je zoufale zamilován do všeho vysoké fantasy, existuje několik RPG, které považuji za své oblíbené videohry všech dob. Od trávnatých polí Albionu ve Fable, po rozlehlé pláně Azerothu ve World of Warcraft, existuje mnoho dobrodružství, která ovlivnila můj život, ale žádné takové jako **Dragon Age: Inquisition** – která je momentálně zdarma na Epic Games Store.

**Dragon Age: Inquisition** je epické RPG od BioWare, které se odehrává ve fantasy světě Thedas. Hráči se mohou ponořit do bohaté a rozmanité příběhové linie, plné intrig a válečných konfliktů. Hra nabízí obrovský otevřený svět k prozkoumání, bohaté postavy a skvělé možnosti pro vývoj postav.

Pokud jste fanoušky RPG her a zatím jste Dragon Age: Inquisition nehráli, nyní máte jedinečnou příležitost stáhnout si tuto skvostnou hru zdarma na Epic Games Store. Buďte ale rychlí, nabídka platí pouze do určitého data.

Pokud vás tento titul zaujal, nezapomeňte si přečíst celý článek na stránkách PCGamesN [zde](https://www.pcgamesn.com/dragon-age-inquisition/epic-games-free). A pokud hledáte další skvělé RPG hry nebo informace o Dragon Age sérii, podívejte se na další články na PCGamesN – [The best RPG games](https://www.pcgamesn.com/15-best-rpgs-pc), [The best DnD games](https://www.pcgamesn.com/dungeons-and-dragons-pc-history), [Dragon Age 4 release date](https://www.pcgamesn.com/dragon-age-4/dragon-age-4-release-date-characters-story).


**FAQ:**

1. **Jak dlouho bude Dragon Age: Inquisition zdarma k dispozici na Epic Games Store?**
– Nabídka je platná pouze do určitého data, takže stahujte co nejdříve.

2. **Jaká platforma je vyžadována pro hraní Dragon Age: Inquisition?**
– Hra je k dispozici na Epic Games Store, takže si musíte vytvořit účet na této platformě.

3. **Jaká je žánrová klasifikace hry Dragon Age: Inquisition?**
– Jedná se o akční RPG s prvky dobrodružství a fantasy.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dragon-age-inquisition/epic-games-free