Jedna z nejlepších FPS her v historii PC nyní jen za $2

Jedna z nejlepších FPS her v historii PC nyní jen za $2

Jednou z nejvýznamnějších stříleček na PC všech dob je nyní k dispozici za pouhé 2 dolary. Co jsou nejvlivnější PC hry v historii? Určitě se mezi ně musí řadit Civilization, Doom, **Half-Life**. V dnešní době bych určitě do seznamu zařadil i Baldur’s Gate, stejně jako Fallout a The Elder Scrolls. A nemůžeme opomenout ani význam hry The Sims. World of Warcraft si rozhodně zaslouží zmínku. Ale pokud přemýšlím o konkrétním typu hry – střílečce z pohledu první osoby a imerzivním simulátoru, kde objevujete celý příběh skrze průzkum a interakci a upravujete způsob svého hraní na základě různých statistik a schopností – jedna hra stojí nad všemi. Inpsirována hrou Thief The Dark Project a spuštěná těsně po Deus Ex, bez této epochální PC střílečky bychom neměli BioShock a možná ani Dishonored. A nyní je všechna vaše za 2 dolary.

Pokračujte ve čtení článku na webu PCGamesN. Stránka také nabízí několik dalších zajímavých článků ze světa her, jako jsou nejlepší střílečky z pohledu první osoby, nejlepší staré hry či nejlepší RPG hry.

Na závěr ještě stručné FAQ:

1. Kde si mohu tuto skvělou hru za 2 dolary zakoupit?
2. Které další podobné hry byste doporučili fanouškům žánru FPS a imerzivních simulátorů?
3. Jak dlouho bude tato akce trvat a je k dispozici i pro ostatní platformy než jen PC?

Pokud máte **rádi** tyto žánry her a nechcete minout skvělou nabídku, určitě neváhejte a kupte si tuto ikonickou hru za pouhé 2 dolary.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/system-shock-2/sale-gog