Jedna z nejlepších metroidvanií roku 2024 právě dostala obrovský bezplatný update

Jedna z nejlepších metroidvanií roku 2024 právě dostala obrovský bezplatný update

Jedno z největších překvapení roku 2024 v podobě hry Prince of Persia The Lost Crown se ukázalo jako skvělý Metroidvania titul, který kombinuje platformové prvky s bojovým systémem a přináší inovativní zážitek. Hra je nabitá obsahem a poskytuje hráčům dostatek zábavy i po dohrání hlavního příběhu. Aby toho nebylo málo, vývojáři nedávno vydali další bezplatnou aktualizaci, která přináší nový režim bojových bossů a zároveň významně mění systém rychlé cestování.

Tato novinka určitě potěší fanoušky, kteří si rádi vyzkouší své dovednosti proti náročným bossovským soubojům. Nový režim boss rush mode tak rozšíří herní zážitek o další výzvy a možnost zlepšení svých herních schopností. Kromě toho, změny ve fungování rychlého cestování přinesou hráčům nové možnosti prozkoumání bohatého světa hry.

Pokud jste si Prince of Persia The Lost Crown ještě nezahráli, nyní je ta správná chvíle. S novými aktualizacemi a bezplatnými režimy nabízí tato hra skvělý zážitek pro všechny fanoušky Metroidvania her. Nezapomeňte sledovat další novinky a informace na stránkách PCGamesN.

Pokud jste se s touto hrou ještě nesetkali, určitě ji zkuste a dejte nám vědět, co si o ní myslíte. Prince of Persia The Lost Crown patří mezi nejlepší tituly roku 2024 a díky bezplatným aktualizacím se stále rozrůstá o nové možnosti a výzvy pro hráče.

FAQ:
1. Jaké novinky přináší poslední aktualizace hry Prince of Persia The Lost Crown?
2. Jak mohu získat přístup k novému boss rush mode?
3. Jak se změnil systém rychlého cestování ve hře po posledním updatu?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/prince-of-persia-the-lost-crown/boss-attack-update