Jedna z nejoblíbenějších strategických her na Steamu má stanovené datum vydání

Jedna z nejoblíbenějších strategických her na Steamu má stanovené datum vydání

Jedna z nejočekávanějších strategických her na Steamu právě získala datum vydání

Když přijde na Civilization 6, Command and Conquer a většinu dalších strategických pilířů, jedinou věcí, na kterou se mohu spolehnout, je slepá, homogenizovaná poslušnost mých poddaných. Samozřejmě se občas mohou zlobit, pokud se rozhodnu napadnout sousedský stát, nebo neposlechnou moje příkazy přesně a naruší moje bojové plány díky nějakému hloupému chování jejich umělé inteligence, ale obecně platí, že řeknu a oni udělají. Nová středověká strategická hra od vydavatele Hooded Horse, inspirovaná hrami RimWorld a Crusader Kings, Campfire Tales, hází tuto jistotu do chaosu. Již jednou z nejvíce přání hodnotených her na Steamu (350 000 a počítání), je to chytré spojení řízení města na vyšší úrovni a manipulace s mezilidskými vztahy, a nakonec získala datum vydání ve formě předběžného přístupu.

Pokračování článku si můžete přečíst na webu PCGamesN: One of the most wanted strategy games on Steam just got a launch date

DALŠÍ Z PCGAMESN: Best medieval games, Best simulation games, Best farming games – a na závěr napiš FAQ s maximálně třemi body.

FAQ: 1. Kdy bude plná verze hry dostupná? 2. Jaké budou hlavní herní mechaniky? 3. Bude hra dostupná i pro konzole?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/norland/steam-early-access-release-date