Jedna z největších bezplatných her na Steam dosahuje nového vrcholu po masivní aktualizaci

Jedna z největších bezplatných her na Steam dosahuje nového vrcholu po masivní aktualizaci

Jednou z největších bezplatných her na Steamu dosáhla nového vrcholu po obrovské aktualizaci

Boj o první příčky ve světě bezplatných her na platformě Steam je vždy zajímavý sledovat. Zatímco žebříčky Valvu stále ovládají vývojáři sami se svými hrami Counter-Strike 2 a Dota 2, spolu s titánem PUBG Battlegrounds, stojí za zmínku, že stylizované soupeřící battle royale hry Apex Legends a **Naraka Bladepoint** stále bojují o to neuchopitelné čtvrté místo.

S příchodem aktualizace Naraka Bladepoint Season 12 staví 24 Entertainment a NetEase na své elegantní, akční hře zaměřené na boj ve stylu mečů ještě více nových možností hraní a tato snaha se vyplácí, když dosahuje nového vrcholu hráčů na Steamu.

Pokračování tohoto článku si můžete přečíst na [stránkách PCGamesN](https://www.pcgamesn.com/naraka-bladepoint/season-12-tenacity).

Další zajímavé články naleznete na PCGAMESN: [Nejlepší fantasy hry](https://www.pcgamesn.com/best-fantasy-games-pc), [Nejlepší battle royale hry](https://www.pcgamesn.com/best-battle-royale-game), [Bezplatné počítačové hry](https://www.pcgamesn.com/100-best-free-pc-games).

Na závěr článku si můžete přečíst odpovědi na nejčastěji kladené otázky:

1. **Co je Naraka Bladepoint?**
Naraka Bladepoint je akční hra zaměřená na boj typu battle royale s důrazem na souboje meči.

2. **Jakou aktualizaci hra právě dostala?**
Hra obdržela aktualizaci s názvem Season 12, která přidává nové způsoby hraní a rozšiřuje herní možnosti.

3. **Proč Naraka Bladepoint zaznamenala nárůst hráčů?**
Díky nové aktualizaci Season 12 se Naraka Bladepoint stala ještě atraktivnější pro hráče, což vedlo k nárůstu hráčského zájmu a zvýšení hráčského počtu na Steamu.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/naraka-bladepoint/season-12-tenacity