Karai, adoptivní dcera Shreddera, je posledním hratelným postavou ve hře Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, s oficiálním datem vydání.

Karai, adoptivní dcera Shreddera, je posledním hratelným postavou ve hře Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge, s oficiálním datem vydání.

Karai, adoptovaná dcera Shreddera, byla odhalena jako poslední hratelná postava, která se přidá do Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge jako součást Dimension Shellshock DLC. Tato expanze nyní získala oficiální datum vydání – 31. srpna.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge je akční arkádová hra, která je inspirována kultovními komiksy a animovaným seriálem Zekeho a Ehra, jenž se poprvé objevil v polovině 80. let. Hráči mají možnost ovládat čtyři známé želvy – Leonarda, Donatella, Raphaela a Michelangela, přičemž každý z nich má své unikátní schopnosti a bojový styl.

Dimension Shellshock DLC rozšiřuje tento zážitek o novou hratelnou postavu – Karai, která je známá jako nevlastní dcera Shreddera. Karai je výbornou bojovnicí a její přítomnost v hře přinese nový rozměr do soubojů s nepřátelskými ninjy.

Toto DLC také přináší řadu dalších vylepšení a obsahu pro hráče. Mezi ně patří nové úrovně plné nepřátel a bossů, nové zbraně a speciální schopnosti pro všechny postavy a také možnost hrát ve více hráčích. Spolupracujte se svými přáteli a společně se postavte zlu, které hrozí Michelinčanům!

Datum vydání 31. srpna je pro fanoušky dlouho očekávaným okamžikem. Odhalení Karai jako poslední hratelné postavy jistě vyvolává velkou euforii mezi fanoušky Teenage Mutant Ninja Turtles. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost prozkoumat nové dobrodružství s oblíbenými želvami a Karai v čele!

FAQ:

1. Kdy bude Dimension Shellshock DLC vydáno?

– Dimension Shellshock DLC bude oficiálně vydáno 31. srpna.

2. Kdo je Karai?

– Karai je nevlastní dcera Shreddera a nová hratelná postava v Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge.

3. Jaké další vylepšení a obsah přináší Dimension Shellshock DLC?

– DLC přináší nové úrovně, bosse, zbraně, speciální schopnosti pro všechny postavy a také možnost hrát ve více hráčích.

Zdroj: https://www.thegamer.com/teenage-mutant-ninja-turtles-shredders-revenge-dimension-dlc-shellshock-karai-playable-release-date-confirmed-tmnt/