Kingdom Hearts brzy na Steamu!

Kingdom Hearts brzy na Steamu!

Fanoušci série Kingdom Hearts se dočkají velkého představení na platformě Steam již 13. června 2024. Společnost Square Enix oznámila, že bude možné si zahrát několik her z The Dark Seeker Saga na této populární herní platformě.

Kingdom Hearts je série akčních RPG her, která spojuje postavy ze světa Disneyho s postavami z herní série Final Fantasy. Hráči se tak mohou setkat s oblíbenými postavami jako jsou Mickey Mouse, Goofy, Donald Duck či Cloud Strife. Hry jsou známé svým poutavým příběhem a bohatým světem, který láká hráče k dobrodružství.

Tato novinka na Steamu přinese fanouškům možnost hrát několik dílů série, které dosud nebyly dostupné na této platformě. Přesný seznam her, které budou k dispozici, zatím není znám, ale výrobce slibuje, že se fanoušci mohou těšit na nezapomenutelné zážitky.

Pro všechny fanoušky Kingdom Hearts je tedy 13. červenec důležitým datem, kdy se série poprvé objeví na Steamu. Užijte si tak jedinečnou atmosféru těchto her a vraťte se do světa plného magie a dobrodružství, který je pro tuto sérii typický.

FAQ:
1. Budou hry dostupné i v češtině?
Ano, hry budou dostupné v češtině a dalších jazycích díky lokalizaci pro různé regiony.
2. Je nutné mít pro hraní připojení k internetu?
Ne, hry budou staženy na váš počítač a budete je moci hrát offline.
3. Bude možné si zakoupit všechny díly série najednou?
Ano, všechny dostupné díly série budou k dispozici ke koupi jako balíček.

Zdroj: https://cz.ign.com/kingdom-hearts-hd-i5-and-ii5-remix/18083/news/serie-kingdom-hearts-prichazi-pristi-mesic-do-sluzby-steam?utm_source=cz.ign.com