Klasický zombie FPS nyní zdarma na Steamu, ale pospěšte si

Klasický zombie FPS nyní zdarma na Steamu, ale pospěšte si

Klasická zombie střílečka Dead Island Riptide je momentálně zdarma na Steamu jen pár dní, takže pokud chcete přidat další hru do své rozrůstající se knihovny her na Steamu, musíte jednat rychle. Tato akce je součástí oslav oznámení datumu vydání posledního dílu série, Dead Island 2, na Steamu.

Dead Island Riptide je pokračováním úspěšného titulu Dead Island a nabízí hráčům další příležitost prozkoumat postapokalyptický svět plný zombie a přežít ve společnosti ostatních hráčů. Hra je plná akce, napínavých momentů a hororové atmosféry, která vás pohltí hned od samého začátku.

Pro získání klasického zombie FPS Dead Island Riptide zdarma stačí navštívit Steam a kliknout na tlačítko „Add to Account“. Hra se poté stane trvalou součástí vašeho herního seznamu a můžete si ji kdykoliv zahrát.

Důvodem, proč je hra Dead Island Riptide momentálně zdarma, je oslava oznámení datumu vydání dalšího dílu série, Dead Island 2. Toto pokračování bylo dlouhou dobu ve vývoji a fanoušci se na něj těší již několik let. Oznámení datumu vydání určitě potěšilo mnoho hráčů, kteří si rádi zahrají kvalitní zombie střílečku s kooperativním režimem.

Klíčovými slovy tohoto článku jsou „Dead Island Riptide“, „klasická zombie FPS“, „zdarma“, „Steam“ a „oslavuje oznámení datumu vydání Dead Island 2“.

FAQ:
1. Jak získat hru Dead Island Riptide zdarma na Steamu?
– Stačí navštívit Steam, kliknout na tlačítko „Add to Account“ a hra bude trvalou součástí vašeho herního seznamu.

2. Proč je hra Dead Island Riptide momentálně zdarma?
– Hra je zdarma jako součást oslav oznámení datumu vydání Dead Island 2 na Steamu.

3. Co nabízí hra Dead Island Riptide?
– Dead Island Riptide je klasická zombie střílečka, která nabízí napínavou akci a hororovou atmosféru. Hráči se mohou potýkat se zombie v postapokalyptickém světě a spolupracovat s ostatními hráči ve vícehráčském režimu.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dead-island-riptide/free-game-steam