Které hry vyjdou v dubnu 2022?

Pro tento měsíc moc her oznámeno není, ale třeba se ještě něco nečekaného objeví. Sepsali jsme tedy pouze dvě PC hry, které patří mezi ty více očekávané. Většina dalších her vychází zájmena na konzole a Nintendo Switch, avšak na tyto hry se nespecializujeme, proto nám přijde vhodnější psát zájmena o PC hrách.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga

  • Datum vydání hry: 5. dubna 2022
  • Jazyk: Angličtina
  • Obchod: TBgames.cz

Novinka ve formě Lego Star Wars. Hra obsahuje většinu sérií z filmu, kdy máte možnost si zahrát za Jedi, Sith, Rebely, Droidy a další. Hra nabízí také stovky hratelných postav v celé galaxií, kde se tyto zápasy odehrávají. Proleťte se třeba T-47 nebo se dejte do boje s TIE bojovníky.

Moto GP 22

  • Datum vydání hry: 21. dubna 2022
  • Jazyk: Angličtina

Další skvělé závody Moto GP 22 s licencovanými jezdci a týmu. Kromě klasického módu, tak je tady nově i legendární mód, se kterým se vydáte do roku 2009, kdy ještě jezdil Rossi, Lorenzo, Stoner a Pedrosa a to na vrcholku své kariéry. V každé epizodě budete čelit neobvyklým výzvám. Vstupte také do MotoGP akademie a odhalte v sobě šampióna. V této akademií se totiž budete učit různé triky, jak projet tratě co nejrychleji. Opětovně ve hře budete mít více jak 120 závodníků, 20 oficiálních tratí a přes 70 historických šampionátu. Je zde nově i splitscreen, kde si můžete zahrát s kamarádem.

Další zajímavé hry nebo DLC

Kromě těchto her dorazí také DLC do hry Planet Zoo a to DLC Planet Zoo: Wetlands Animal Pack a dorazí také Anno 1800 – Season Pass

Mezitím se třeba z předběžného přístupu dostává hra King Arthur: Knights Tale:

A zároveň se dostává Postal 4: No Regerts:

Většina her, co vychází v dubnu, tak je zájmena na Nintendo Switch nebo konzole.