„La Monja Guerrera: Tři filmy udrží živou ducha zabijáka“

"La Monja Guerrera: Tři filmy udrží živou ducha zabijáka"

Netflix také ohlásil, že se stane producentem těchto filmů a že se fanoušci budou moci těšit na další dobrodružství hlavní hrdinky, Ava. Tato novinka jistě potěší všechny fanoušky série, kteří byli zklamáni zrušením druhé série.

La Monja Guerrera se stala velmi populární díky svému originálnímu příběhu a skvělému hereckému obsazení. Ava, kterou hraje mladá herečka Alba Baptista, je sirotkem, který je mocí neznámou a je vyslán do tajného kláštera, kde se má stát válečníkem Božím. Během své cesty Ava objevuje tajemství své minulosti a musí čelit silám zla, které ohrožují svět.

Tato akční fantazie si dokázala získat fanoušky po celém světě díky svému temnému a napínavému příběhu. Zrušení druhé série bylo pro všechny překvapením, protože se seriál těšil velké oblibě a byl vysoko hodnocen kritiky i diváky. Proto je ohlášení tří filmů velkým překvapením a radostnou zprávou pro všechny fanoušky.

FAQ:

1. Kdo bude producentem těchto filmů?

– Netflix se stal producentem těchto filmů a spolupracuje s původními tvůrci série.

2. Jaký je příběh La Monja Guerrera?

– Příběh se zaměřuje na sirotka jménem Ava, která je vyslána do tajného kláštera a má se stát válečníkem Božím. Během své cesty objevuje tajemství své minulosti a čelí silám zla.

3. Proč byla zrušena druhá série La Monja Guerrera?

– Přes oblibu u fanoušků a vysoká hodnocení byla druhá série zrušena, což bylo pro mnoho lidí překvapením.

4. Jaké jsou reakce fanoušků na ohlášení filmů?

– Fanoušci jsou nadšeni z ohlášení filmů a moc se těší na další dobrodružství Avey.

Článek si získal oblibu díky svému temnému a napínavému příběhu, skvělému hereckému obsazení a tvůrčímu přístupu tvůrců. Věříme, že tři nové filmy budou stejně úspěšné jako samotný seriál a potěší všechny fanoušky La Monja Guerrera.

Zdroj: https://es.ign.com/warrior-nun/193283/news/la-monja-guerrera-una-de-las-tantas-series-canceladas-por-netflix-regresara-en-forma-de-trilogia-cin