Lords of the Fallen: Pohled na nový akční fantasy RPG s využitím Unreal Enginu 5

Hexworks, vývojářské studio, ve spolupráci s polským vydavatelstvím CI Games, na vývojářské konferenci GDC zveřejnilo novou ukázku z připravovaného akčního fantasy RPG Lords of the Fallen. Tato hra je prezentována jako reboot stejnojmenné hry z roku 2014, kterou vytvořilo německé studio Deck13.

Nové lokace a vizuální stránka

Výše přiložený trailer ukazuje lokaci Skyrest Bridge, ve které se budete pohybovat v úvodních hodinách. Ukázka se ale v první řadě zaměřuje na vizuální stránku a prezentaci možností Unreal Enginu 5, na kterém běží. Vylepšená grafika a detailní prostředí slibují působivý vizuální zážitek pro hráče.

Vydání hry

Lords of the Fallen má být vydán v průběhu letošního roku na PC (Epic Games Store) i konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Vývojáři se snaží přinést hráčům zážitek, který navazuje na původní hru, ale zároveň přináší nové prvky, které by měly být přitažlivé pro nové i stávající fanoušky série.

Závěr

S přibývajícími informacemi o Lords of the Fallen se zvýšeným zájmem hráčů a nadšením pro využití nových technologií, jako je Unreal Engine 5, se očekává, že tato akční fantasy RPG nabídne zážitek, který stojí za čekání. V průběhu roku 2023 se dočkáme, zda Hexworks a CI Games naplní očekávání a přinesou nám hru, která se zapíše do srdcí fanoušků žánru.