Manor Lords: Cesta do středověké Evropy 14. století s podporou Xboxu

Společnost Hooded Horse ve spolupráci s Xboxem přinesla vzrušující novinky o chystané hře Manor Lords. Tato hra, která je dílem vývojářského studia Slavic Magic, nás zavede do srdce Evropy 14. století.

Manor Lords byla oznámena v rámci Xbox Partner Preview a s radostí oznamujeme, že bude brzy dostupná. Konkrétně vyjde jako Early Access titul na PC prostřednictvím platforem Steam a GOG. Co je ještě lepší, hra bude od prvního dne dostupná v PC Game Pass a to již 26. dubna 2024.

Pro hráče je připraven živý a detailně vypracovaný svět inspirovaný středověkým životem. Hráči mají za úkol vybudovat nový domov, využít místní zdroje, rozšiřovat své osady a vytvářet obchodní cesty. Avšak přežití první zimy je jen začátek. Musíte být neustále ostražití vůči hrozbám, jako jsou bandité či konkurenční páni, kteří touží po vašem území.

Hra nabízí autentické detaily, inspirované Franky 14. století – od budov až po oblečení obyvatel. Je zde možnost obchodovat s různými regiony, zapojit se do diplomacie s místními vládci a budovat svou pověst.