Ubisoft plánuje novou hru Might & Magic

Tato série začala již v roce 1986 a je mezi hráči velmi oblíbená i v dnešních dnech. Nyní Šanghajská pobočka najímá nové zaměstnance a to pravděpodobně na novou hru z tohoto univerza.

Je v plánu nová AAA hra a poznali jsme to právě z toho, že studio najímá nové zaměstnance a to včetně člověka, který by mohl řídit marketing a prodeje nové Might & Magic hry.

Hra je tedy k dispozici už hodně dávno, kdy v naších končinách internet ani nebyl k dispozici. První připojení ČR k internetu byl ov roce 1992. Série je opravdu hodně stará a s velkým podivem stále funguje. Hra je velmi oblíbená a původně hru vytvářela společnost New World Computing a později přešla do 3DO. Nicméně v roce 2003 tato společnost krachla a Ubisoft značku koupil.

Od roku 2003 je hra Might & Magic pod Ubisoftem a v roce 2014 vyšla hra Might & Magic X: Legacy na PC a MAC. Následovaly ještě jako je Might & Magic Heroes VII z roku 2015. Poslední hrou je pak hra na mobilní telefony z roku 2020. Od roku 2015 tedy na PC nic nevyšlo a má se tak stát až nyní.