Monitor Asus pro hraní s držákem na mobilní telefon, chceme ho!

Monitor Asus pro hraní s držákem na mobilní telefon, chceme ho!

Asus nedávno oznámil svůj nový herní monitor Asus ROG Strix XG27UCS, což je 27palcový, 160Hz, 4K displej s několika skutečně užitečnými funkcemi a přesvědčivými specifikacemi. Hlavní funkcí je poněkud lacině znějící stojan pro mobilní zařízení, ale tady se děje mnohem víc.

Společnost Asus je dlouho známá jako výrobce některých nejlepších herních monitorů, má tedy dostatek zkušeností, pokud jde o základy, ale tento nový displej nabízí něco trochu jiného.

Nový monitor Asus ROG Strix XG27UCS má také integrovaný stojan pro mobilní telefon, který umožňuje hráčům využít své chytré telefony při hraní. Tento inovativní prvek usnadňuje sledování notifikací, chatování s přáteli nebo streamování obsahu přímo na monitor, aniž by hráč musel odvracet zrak od hry.

Díky kombinaci 160Hz obnovovací frekvence a 4K rozlišení nabízí tento monitor neuvěřitelně plynulý obraz s ostrými detaily, což je ideální pro náročné herní tituly. Kromě toho podporuje technologie Adaptive-Sync a HDR pro ještě lepší herní zážitek.

Celkově je nový herní monitor Asus ROG Strix XG27UCS zajímavou volbou pro váš herní setup. S kombinací kvalitních obrazových technologií a inovativního designu je tento monitor skvělou investicí pro každého hráče.

Pokud tedy hledáte nový herní monitor s prvky, které vám usnadní hraní a zlepší herní zážitek, rozhodně doporučujeme nahlédnout na nový Asus ROG Strix XG27UCS. Může se stát vaším novým oblíbeným herním příslušenstvím.

FAQ:
1. Jaké jsou hlavní vlastnosti nového herního monitoru Asus ROG Strix XG27UCS?
Nový monitor má 27palcový displej, 160Hz obnovovací frekvenci a 4K rozlišení. Navíc disponuje integrovaným stojanem pro mobilní telefon.

2. Jaké technologie podporuje nový monitor?
Monitor podporuje technologie Adaptive-Sync a HDR pro plynulejší obraz a lepší barevnou reprodukci při hraní her.

3. Pro koho je nový monitor vhodný?
Nový monitor Asus ROG Strix XG27UCS je ideální pro hráče požadující vysokou kvalitu obrazu a praktické funkce pro snadnější hraní her.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/asus/rog-strix-xg27ucs-mobile-phone