Nastavení pro Homeworld 3 pro maximální počet snímků za sekundu

Nastavení pro Homeworld 3 pro maximální počet snímků za sekundu

Po dlouhém čekání fanoušků je Homeworld 3 konečně tady a výkon na PC je dobrý, avšak zdá se, že dosáhnout skutečně vysokých snímkových frekvencí je nemožné bez ohledu na hardware, který váš počítač má.

Homeworld 3 je hra, která se spoléhá převážně na váš procesor než na vaši grafickou kartu, což znamená, že je dobrý nápad vybavit se jedním z nejlepších herních procesorů předtím, než se vydáte do vesmíru.

Pokud chcete dosáhnout maximálních snímků za sekundu, doporučuje se přizpůsobit některé **nastavení** ve hře. Pro tento účel doporučujeme navštívit článek na PCGamesN s názvem „Best Homeworld 3 settings for max fps“ (Nejlepší nastavení pro Homeworld 3 pro maximální snímky za sekundu).

Pokud si chcete vylepšit herní zážitek, můžete se podívat i na další články na PCGamesN, jako je například „Best graphics card“ (Nejlepší grafická karta), „Best gaming PC“ (Nejlepší herní počítač) nebo „Best SSD for gaming“ (Nejlepší SSD pro hraní).

Pokud máte nějaké otázky ohledně Homeworld 3 nebo nastavení pro dosažení maximálního výkonu, můžete se podívat na FAQ na konci článku, kde jsou zodpovězeny nejčastější dotazy v tématu.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/homeworld-3/best-settings