Nejlepší filmy s Margot Robbie: Královna filmového plátna

Nejlepší filmy s Margot Robbie: Královna filmového plátna

Australská herečka **Margot Robbie** se v průběhu posledních let stala jednou z nejžádanějších a nejuznávanějších hereček v Hollywoodu. Své umění předvádí nejen jako herečka, ale také jako producentka. Zde se podíváme na několik nejlepších filmů, ve kterých se objevila.

Jedním z prvních velkých úspěchů **Margot Robbie** byl film **Vlk z Wall Street** (2013), kde ztvárnila postavu Naomi Lapaglia, manželky hlavního hrdiny Jordana Belforta (Leonardo DiCaprio). Její výkon jí vynesl nominaci na Zlatý glóbus.

Dalším významným filmem v její kariéře byl **Suicide Squad** (2016), kde si zahrála **Harley Quinn**, jednu z nejoblíbenějších postav v komiksovém světě. Její interpretace tohoto **charakteru** byla velmi dobře přijata fanoušky i kritiky.

Mezi další její úspěšné filmy patří například **I, Tonya** (2017), kde si zahrála **Tonyu Harding**, nebo **Vyprávěj** (2015), kde se objevila po boku herců jako Leonardo DiCaprio nebo Brad Pitt.

Margot Robbie je bezesporu jednou z nejtalentovanějších a nejoblíbenějších hereček současnosti, na kterou je radost se dívat. Její charisma, herecký talent a schopnost vybírat si různorodé role ji činí jedním z nejvýraznějších hereckých talentů své generace.

**FAQ**

1. **Který film se stal prvním velkým úspěchem Margot Robbie?**
– Prvním velkým úspěchem Margot Robbie byl film Vlk z Wall Street, ve kterém ztvárnila postavu Naomi Lapaglia.

2. **Která postava v komiksovém světě Margot Robbie ztvárnila?**
– Margot Robbie ztvárnila postavu Harley Quinn ve filmu Suicide Squad, která je jednou z nejoblíbenějších postav v komiksovém světě.

3. **Proč je Margot Robbie tak oblíbená mezi diváky a kritiky?**
– Margot Robbie je oblíbená díky svému charismatu, hereckému talentu a schopnosti vybírat si různorodé role, které ji činí jedním z nejvýraznějších hereckých talentů současnosti.

Zdroj: https://cz.ign.com/barbie/17653/gallery/best-margot-robbie-movies