Nejlepší filmy s Margot Robbie: Skvělá herečka ve své kariéře

Nejlepší filmy s Margot Robbie: Skvělá herečka ve své kariéře

Australská herečka **Margot Robbie** se prosadila ve světě filmu a stala se jednou z nejžádanějších hereček Hollywoodu. Narodila se **2. července 1990** v australském Queenslandu a svou hereckou kariéru začala v televizních seriálech a v divadle. Její průlomovou rolí se stal **film Vlk z Wall Street**, ve kterém si zahrála po boku Leonarda DiCapria.

Jednou z nejúspěšnějších **Rolí** Margot Robbie byla postava Harley Quinn ve filmu **Skvělí nebo Grázlové**, který byl vydán v roce 2016. Frankie Shaw, režisérka tohoto filmu, si vybírala právě Robbie pro tento projekt kvůli její energii a osobitosti, kterou do role postavy vložila.

Dalším velkým úspěchem bylo ztvárnění postavy **Tonye Harding** v **filmu I, Tonya**, za který si zahrála v roce 2017. Tato role jí přinesla nominaci na Oscara za nejlepší herečku v hlavní roli.

Margot Robbie se stala ikonou filmového průmyslu a její kariéra je stále na vzestupu. Její versatility a talent již dnes zajistily místo mezi nejpřednějšími herečkami současnosti.

**FAQ**

1. **Kdy se narodila Margot Robbie?**
Margot Robbie se narodila 2. července 1990 v australském Queenslandu.

2. **Který film jí přinesl nominaci na Oscara?**
Nominaci na Oscara získala za svou roli ve filmu I, Tonya.

3. **Jaký byl její průlomový film?**
Jejím průlomovým filmem byl Vlk z Wall Street, ve kterém ztvárnila postavu po boku Leonarda DiCapria.

Zdroj: https://cz.ign.com/barbie/17653/gallery/best-margot-robbie-movies?utm_source=cz.ign.com