Nejlepší hry jako Spider-Man Remastered na PC roku 2023

Nejlepší hry jako Spider-Man Remastered na PC roku 2023

Hledáte Spider-Man hry na PC? Dříve než si Sony uvědomila, že nám PC hráčům může prodávat staré PlayStation hry a vydělat na nás peníze, museli jsme se spokojit s alternativními tituly, abychom přišli na své. Například v sérii Batman Arkham od Rocksteady můžeme najít prvky z Peterova rytmického bojového systému.

Ačkoli máme nyní přístup jak k Marvel’s Spider-Man Remastered, tak k Spider-Man: Miles Morales na PC, série přichází nejprve na PlayStation, takže si ještě chvíli počkáme na nejnovější hru: Spider-Man 2. Pokud však hledáte povědomý zážitek, můžete si zatím zahrát některé z těchto superhrdinských her. Ať už chcete hrát něco s podobným bojem nebo se chcete prohánět po jiném městě pomocí pavoučí sítě, na této seznamu najdete něco pro každého.

Pokračujte ve čtení na stránce The best games like Spider-Man Remastered on PC 2023.

ČASTÉ DOTAZY:

1. Kdy budou Spider-Man hry k dispozici na PC?

– Aktuální Spider-Man hry, jako Marvel’s Spider-Man Remastered a Spider-Man: Miles Morales jsou již k dispozici na PC. Nicméně nová hra Spider-Man 2 bude nejprve vydaná na PlayStation a na PC se dočkáme až později.

2. Které hry jsou podobné Spider-Manovi?

– Existuje několik her, které nabízejí podobný zážitek jako Spider-Man. Například Batman Arkham série od Rocksteady obsahuje prvky rytmického boje a akrobacie podobné Spider-Manovi. Dalšími možnostmi jsou například hry ze světa Marvel Avengers, nebo hry s dalšími superhrdiny jako je Batman, Superman nebo Iron Man.

3. Kde najdu specifikace pro Spider-Man hry na PC?

– Specifikace pro PC verzi Spider-Man her najdete na oficiálních webových stránkách vývojářů nebo na herních herních portálech jako je PCGamesN.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/spider-man-pc