Nejlepší ochrana displeje Steam Deck v roce 2023

Nejlepší ochrana displeje Steam Deck v roce 2023

Nejlepší ochranná fólie na displej pro Steam Deck v roce 2023

Steam Deck je přenosné herní PC, které je často používáno na cestách. To znamená, že se nachází v prostředích, která jsou pro něj nebezpečnější než pro běžný herní počítač. Nelze vždy držet Steam Deck v ochranném pouzdře, a proto si zaslouží ochranná opatření, která udrží jeho 7palcový displej čistý a neporušený.

Ochranná fólie na displej slouží jako obětavá bariéra, která zabrání všem nepříjemnostem způsobit trvalé škody na displeji vašeho Steam Decku. Výběr nejlepší ochranné fólie pro Steam Deck je složitější, než byste si možná mysleli. Valve se rozhodlo pro Steam Deck OLED model s exkluzivním leptaným protiodleskovým displejem o kapacitě 1TB. To znamená, že koupě libovolné ochranné fólie je vyloučena, protože většina by pouze způsobila zrcadlení ve vašem herním zážitku.

Naštěstí jsme pro vás našli nejlepší ochranné fólie na displej Steam Decku, které jsou speciálně vyrobeny pro tento zařízení. Tyto možnosti jsme vybrali ze zvážení jejich hodnoty za peníze, odolnosti a funkcí, stejně jako testování několika z nich sami během let. Při výběru ochranné fólie pro váš displej si určitě zkontrolujte její tvrdost, zda je lesklá nebo protiodlesková, případné další funkce jako aplikátory a zda se hodí k existujícím příslušenstvím pro Steam Deck nebo k dokovací stanici.

Pokračujte ve čtení Nejlepší ochranná fólie na displej Steam Deck v roce 2023 na stránce [odkaz]

FAQ:

1. Proč potřebuji ochrannou fólii na displej pro Steam Deck?

– Ochranná fólie zabrání poškrábání a poškození displeje vašeho Steam Decku.

2. Jakou ochrannou fólii si vybrat pro Steam Deck OLED model?

– Pro OLED model je důležité vybrat ochrannou fólii s leptaným protiodleskovým displejem, aby nedocházelo k nežádoucímu zrcadlení.

3. Co bych měl zkontrolovat při výběru ochranné fólie pro Steam Deck?

– Měli byste zkontrolovat tvrdost fólie, zda je lesklá nebo protiodlesková, přítomnost dalších funkcí a zda se hodí k dalšímu příslušenství nebo dokovací stanici pro Steam Deck.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/best-steam-deck-screen-protector