„Neobvyklá hra z roku 2022 má ještě podivnější pokračování, hratelné nyní“

"Neobvyklá hra z roku 2022 má ještě podivnější pokračování, hratelné nyní"

Hračky s umělou inteligencí se stávají nedílnou součástí našeho života. Jsou v našich vyhledávačích, redukují umění na bezvýrazné plýtvání a poskytují nám špatné odpovědi na snadno ověřitelné otázky. A bohužel, zdá se, že to bude jenom horší. Na druhou stranu se ale stále více našeho umění dostává do přímé diskuse s vlnou obsahu vytvořeného pomocí umělé inteligence, a nová dobrodružná hra od kritiky uznávaného vývojáře za hrou Norco se této problematice postavuje čelem. Jedná se o Silenus, a můžete si ji vyzkoušet zdarma právě teď na Steamu.

Silenus je pokračováním zvláštního nezávislého titulu z roku 2022 a nabízí stejně podivný zážitek. Hráči se mohou ponořit do surreálního světa plného nečekaných otoček a záhad, které jim poskytnou hodiny zábavy. Hra je dostupná na platformě Steam a každý fanoušek indie her by si jej neměl nechat ujít.

Pokud vás zajímají nejnovější informace ze světa počítačových her, zkuste se podívat na další články na webu PCGamesN. Zde najdete recenze nejlepších PC her, připravované tituly nebo výběr z nejlepších nezávislých her pro PC. A pokud vás zaujal Silenus, určitě si nenechte ujít možnost zahrát si jej právě teď.

FAQ:
1. Kde mohu vyzkoušet hru Silenus?
Hru Silenus můžete hrát zdarma na platformě Steam.

2. Jaký žánr hry Silenus je?
Silenus je dobrodružná hra plná surreálních prvků a záhad, které hráče dovedou do unikátního světa.

3. Kdo stojí za vývojem hry Silenus?
Hru Silenus vyvinul kritiky uznávaný vývojář, který má za sebou úspěšnou hru Norco.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/silenus/steam-demo