Neznámá strategická hra od Ubisoftu překvapivě vyšla na Steamu

Neznámá strategická hra od Ubisoftu překvapivě vyšla na Steamu

Ubisoft překvapil fanoušky strategických her tím, že nečekaně vypustil novou hru na platformě Steam. Mezi oblíbenými tituly jako je Civilization 6, nadcházejícím Frostpunk 2 a úspěšným Manor Lords se objevil nový hráč v podobě městské budovy a quasi RTS od Ubisoftu.

Tato hra, kterou můžete najít na Steamu, byla doposud přehlížena a hraje se v ní jen málo lidí. Navzdory tomu však stojí za to ji vyzkoušet, zejména pokud máte rádi strategické hry a budování měst. Vytvořena společností Ubisoft jako vedlejší projekt k jejich úspěšným sériím Far Cry, Assassin’s Creed a Rainbow Six, tato hra nabízí jedinečný zážitek pro fanoušky žánru.

Díky tomu, že se tato hra nedávno objevila na Steamu, máte nyní možnost ji vyzkoušet a objevit nové strategické možnosti a výzvy. Bude zajímavé sledovat, jak se bude tato hra vyvíjet a zda si získá více hráčů díky svému nečekanému vydání.

Pokud jste fanoušky strategických her a máte rádi budování a řízení měst, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte tuto novou hru od Ubisoftu. Je možné, že se stane vaším novým oblíbeným titulem mezi strategickými hrami.

Na konci článku najdete i odkazy na další zajímavé články o nejlepších strategických hrách, starších hrách a nejlepších 4X hrách. Buďte v obraze a zkuste nové strategické hry, které vám mohou přinést spoustu nových zážitků a zábavy.

FAQ:
1. Jak se jmenuje nová hra od Ubisoftu?
– Nová hra od Ubisoftu se jmenuje „The Settlers: New Allies“.
2. Kde je možné tuto hru zakoupit?
– Hru je možné zakoupit na platformě Steam.
3. Jaká je specifika této hry?
– Hra kombinuje prvky městské budovy a quasi RTS žánru, nabízí hráčům možnost budovat a řídit svá města a vyhrát strategické bitvy.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/the-settlers/steam