Nová hra: Mech multiplayer kombinuje Counter Strike 2 s Armored Core 6

Nová hra: Mech multiplayer kombinuje Counter Strike 2 s Armored Core 6

Zažijte napínavé a taktické souboje v nové multiplayerové hře, která spojuje prvky řady hitů jako Counter-Strike 2 a Armored Core 6. V této hře se stanete pilotem obřího bojového mechanizmu, který se probojuje k vítězství ve skvěle navržených bitevních arénách. Zažijete okamžiky, kdy jste poškozeni, jiskříte a bojujete s tím, abyste zvedli svůj mocný raketomet a pokračovali vpřed přes terén plný budov a vegetace.

Vypadá to, že jste po bitvě na pokraji sil, alarmové systémy vydávají sirény a oheň se šíří po vašem bojovém obleku. Ale najednou přilétají vaši spoluhráči, máchají svými kopími a střílí svými děly, aby vás udrželi naživu. Tato hra kombinuje taktický a týmový boj z Counter-Strike 2 s robustním mechanizovaným bojem z Armored Core 6 a brzy se objeví na Steamu.

Nová hra mech multiplayeru nabídne hráčům nejen intenzivní akci, ale také skvěle navržené prostředí a možnost spolupráce s týmem. PCGamesN na GDC v San Franciscu získal exkluzivní pohled na tuto hru a musíme říct, že to vypadá opravdu skvěle.

Pokud se těšíte na tuto hru stejně jako my, můžete se dočkat dalších informací na této stránce. Pokud vás zajímají i další multiplayerové hry, mrkněte na naše další články o nejlepších multiplayerových hrách či o nejlepších kooperativních hrách. A pokud se zajímáte o nadcházející PC hry, tak naše seznamte se s nimi.

Zajímá vás něco konkrétního ohledně této nové multiplayerové hry? Přečtěte si některé nejčastější dotazy:
1. Jaké budou herní módy v této hře?
2. Bude hra podporovat cross-play mezi platformami?
3. Jaká je plánovaná doba vydání této hry?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/mecha-break/new-steam-multiplayer-game