Nová sezóna Fortnite s T-60 Power Armor a Nuka-Colou

Nová sezóna Fortnite s T-60 Power Armor a Nuka-Colou

Epic Games nedávno vydal nejnovější sezónu známého battle royale titulu Fortnite a tentokrát se hráči mohou těšit na doslova pustinu. Nový update s názvem Chapter 5 – Season 3: Wrecked přináší do hry nové lokace, zbraně a další obsah inspirovaný postapokalyptickým světem.

Jedním z největších překvapení této sezóny je přidání ikonické zbroje T-60 Power Armor známé z herní série Fallout. Hráči se tak mohou vybavit touto ochrannou zbrojí a vyrážet do boje s výhodou, kterou jim poskytuje. Kromě toho se do hry dostává i několik nových vozidel a dalšího vybavení, které zpestří každý boj.

Celkově je Chapter 5 – Season 3: Wrecked dalším velkým krokem pro Fortnite, který přináší hráčům nové možnosti a překvapení. Pokud jste fanoušky battle royale her a máte rádi postapokalyptický setting, určitě se nebudete nudit.

FAQ:
1. Jaká je hlavní novinka této sezóny?
Hlavní novinkou této sezóny je přidání ikonické zbroje T-60 Power Armor a nové postapokalyptické prostředí inspirované světem Fallout.

2. Co můžeme očekávat od nového obsahu?
Hráči se mohou těšit na nové lokace, zbraně, vozidla a další vybavení, které zpestří každý boj v Battle Royale módu.

3. Pro koho je tato sezóna určena?
Sezóna Chapter 5 – Season 3: Wrecked je určena pro všechny hráče Fortnite, kteří milují akční boje a postapokalyptický setting.

Zdroj: https://cz.ign.com/fallout-4/18133/news/fortnite-chapter-5-season-3-wrecked-pridava-t-60-power-armor-z-falloutu-nuka-colu-a-wastelander-magn