Nová velká hra s mechy podobná multiplayer Armored Core, otevřené přihlášky na beta verzi

Nová velká hra s mechy podobná multiplayer Armored Core, otevřené přihlášky na beta verzi

Nová hra s obřími roboty, která připomíná multiplayerové Armored Core, otevírá možnost zápisu do betaverze

V Counter-Strike 2 se nachází to nejlepší ze týmové střílečky. Samozřejmě, můžete se vydat na vlastní pěst a skákat po de_dust s AWP, snažíc se vyhladit celý nepřátelský tým, ale realita je taková, že úspěch je zaručen pouze tehdy, pokud jste chytří, kooperativní a pracujete v souladu se svými společníky. To multiplayerové cítění pak spojíte s vážným, fyzickým bojem mezi obřími roboty z hry **Armored Core 6**, ten neskutečně uspokojivý pocit, když se rychle pohybujete po otevřeném terénu, vypalujete salvu kulometů a raket na vzdálené nepřátele, než vytáhnete svůj obrovský kovový meč pro souboj na blízko – ta směs síly, rychlosti a obratnosti. Na první pohled by se mohlo zdát, že CS2 a AC6 jsou dvě hry obtížné spojit, ale chytrá, super hladká nadcházející mech střílečka dokáže najít tu správnou rovnováhu mezi individuálním bojem v pancéřovém obleku a týmově řízenou kooperativní strategií. A pokud si to chcete vyzkoušet sami, právě začíná nová beta verze a my máme všechny podrobnosti o zápisu připraveny právě tady.

Pokračujte ve čtení Nová hra s obřími roboty připomíná multiplayerové Armored Core, otevírá možnost zápisu do betaverze

A na závěr následující výběr od PCGAMESN: Nejlepší multiplayerové hry, Nejlepší kooperativní hry, Nejlepší nadcházející PC hry

FAQ:
1. Jak se mohu zúčastnit beta verze nové mech střílečky?
– Pro zápis do betaverze následujte odkaz uvedený v článku.

2. Jaká je podobnost mezi hrou Counter-Strike 2 a Armored Core 6?
– Nový mech střílečka spojuje týmový herní styl CS2 s vážným bojem mezi obřími roboty AC6.

3. Proč bych měl/a novou hru s obřími roboty vyzkoušet?
– Díky kombinaci individuálního boje v obrněných oblecích a taktické spolupráce ve skvěle provedeném multiplayerovém prostředí nabídne nová hra jedinečný herní zážitek pro fanoušky mech stříleček i týmových akčních her.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/mecha-break/new-beta-sign-up