Nové DLC pro Dead Island 2: Krvavý hudební festival v dubnu

Nové DLC pro Dead Island 2: Krvavý hudební festival v dubnu

Dead Island 2 nedávno upoutal naši pozornost svým překvapivě kreativním a náladovým DLC s názvem Haus, a nyní se chystá na druhou příběhovou expanzi. Ta se jmenuje SoLA a bude se točit kolem neživého rockového hudebního festivalu uprostřed Los Angeles.

Nové DLC slibuje gory atmosféru spojenou s hudbou a akcí, která přinese hráčům nové zážitky a výzvy. Celý příběh se bude odehrávat v rozlehlém městě Los Angeles, které bylo postiženo apokalyptickou nákazou zombie. Hráči se tak budou muset probojovat skrz hordy nemrtvých, aby odhalili tajemství tohoto zkaženého festivalu.

DLC SoLA by mělo vyjít v dubnu a fanoušci se mohou těšit na další dávku extrémního stylu a jedinečného prostředí, které Dead Island 2 nabízí. Společně s novým obsahem se mohou hráči těšit i na nové herní mechaniky a vybavení, které jim pomohou přežít v této zombie invazi.

Pokud vás zajímá více informací o tomto DLC, můžete si přečíst celý článek na stránkách PCGamesN [zde](https://www.pcgamesn.com/dead-island-2/dlc-sola-release-date). Pro další informace o Dead Island 2 se podívejte na jejich [Best characters guide](https://www.pcgamesn.com/dead-island-2/slayers-characters-best), [recenzi](https://www.pcgamesn.com/dead-island-2/review) nebo [mapu](https://www.pcgamesn.com/dead-island-2/map).

**FAQ**:
1. Kdy bude DLC SoLA vydáno?
– DLC SoLA plánuje vyjít v dubnu.
2. Jaké téma bude DLC SoLA mít?
– DLC SoLA se zaměří na undead rockový hudební festival v Los Angeles.
3. Co mohou hráči očekávat od nového DLC?
– Hráči se mohou těšit na nové prostředí, herní mechaniky a vybavení, které jim přinesou nové zážitky v boji s nemrtvými.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dead-island-2/dlc-sola-release-date