Nové metroidvania od vývojářů GTA a Assassin’s Creed nyní k dispozici!

Nové metroidvania od vývojářů GTA a Assassin's Creed nyní k dispozici!

Vydavatelé her z Cut to Bits, kteří měli zkušenosti z Grand Theft Auto a Assassin’s Creed, vytvořili nový titul s názvem Venture to the Vile. Tato podivná 2.5D metroidvania právě vyšla na platformě Steam a nabízí hráčům možnost vyzkoušet si demoverzi před samotným nákupem.

Ve světě videoher byste asi nečekali, že bývalí vývojáři GTA a Assassin’s Creed pracují na podobném projektu. Venture to the Vile je však přesně tímto titulem, který se odlišuje od dřívější tvorby těchto talentovaných vývojářů. Hráči se mohou těšit na jedinečný zážitek ze série adventur ve 2.5D prostředí.

Pro fanoušky žánru metroidvanie je to skvělá zpráva, že se na trhu objevuje nový titul od takových zkušených tvůrců. Demo hry je k dispozici na Steamu, takže každý může vyzkoušet, zda bude Venture to the Vile odpovídat jeho očekáváním.

Pokud máte rádi tento žánr her, určitě se podívejte na celou recenzi na PCGamesN a podívejte se na další doporučené hry jako jsou například Best Metroidvania games, Best platform games nebo Best puzzle games. Těšte se na neuvěřitelný, temný a záhadný svět Venture to the Vile od vývojářů, kteří stojí za některými největšími herními tituly.

FAQ:
1. Bude hra dostupná i na jiných platformách než Steam?
2. Jaké jsou hlavní rysy hratelnosti a příběhu ve hře Venture to the Vile?
3. Kdy můžeme očekávat další aktualizace a obsah do hry?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/venture-to-the-vile/steam-out-now