Nové screenshoty GTA 6: Přehled změn na webu

Nové screenshoty GTA 6: Přehled změn na webu

Fanoušci série Grand Theft Auto mají důvod k radosti, protože nedávná aktualizace webových stránek společnosti Rockstar Games naznačuje, že se blíží nové informace o dlouho očekávané hře GTA 6.

Na obrázku z webových stránek společnosti Rockstar je vidět změna, která naznačuje, že by se fanoušci mohli brzy dočkat nových screenshotů z hry. Zajímavostí je také fakt, že společnost nedávno aktualizovala i svůj účet na Instagramu, což naznačuje, že se něco důležitého chystá.

Fanoušci se tedy nemohou dočkat, až se dozví více informací o tom, co připravuje společnost Rockstar Games. Zatím se jedná pouze o spekulace, ale vzhledem k tomu, že se série GTA těší velké popularitě po celém světě, není divu, že se fanoušci tak těší na další pokračování.

Otázky od fanoušků ohledně GTA 6:

1. Kdy můžeme očekávat oficiální oznámení ohledně GTA 6?
2. Bude hra dostupná i pro konzole nové generace?
3. Jaké nové funkce a vylepšení přinese GTA 6 oproti předchozím dílům?

Doufejme, že se brzy dozvíme více informací a že série GTA opět přinese hráčům jedinečný zážitek plný akce a dobrodružství. Stay tuned!

Zdroj: https://cz.ign.com/grand-theft-auto-vi/17940/news/zmeny-na-webu-gta-6-naznacujici-nove-screenshoty?utm_source=cz.ign.com