„Nové snímky Joaquina Phoenixe a Lady Gaga v novém filmu Joker: Folie à Deux!“

"Nové snímky Joaquina Phoenixe a Lady Gaga v novém filmu Joker: Folie à Deux!"

Joaquin Phoenix se letos proslavil v roli Jokera, kterou ztvárnil ve filmu režiséra Todda Phillipse. Tato ikonická postava zasáhla jak diváky, tak kritiky a o filmu se dlouho diskutovalo. Režisér se nyní rozhodl podělit se s fanoušky o nové snímky Phoenixe a také Lady Gagy ve spojitosti s touto rolí.

Na prvním snímku je Joaquin Phoenix za dveřmi, což může evokovat obraz z filmu, který ukazuje jeho transformaci v záhadného a nebezpečného Jokera. Druhý snímek zachycuje Lady Gagu, která se dívá na Phoenixe v jeho kostýmu a make-upu Jokera. Tato fotografie vytváří napětí mezi oběma postavami a upozorňuje na jejich vzájemný vztah ve filmu.

Todd Phillips nezapomněl na své fanoušky a rozhodl se tyto snímky sdílet na svém Instagramu jako dárek k svátkům. Snímky jsou velmi povedené a dokonale představují atmosféru filmu. Režisér také pozdravuje všechny fanoušky příjemnými svátečními přáním.

Joker se stal jedním z nejúspěšnějších a nejdiskutovanějších filmů tohoto roku. Joaquin Phoenix za svou roli získal mnoho ocenění a kritici oceňovali jeho herecký výkon. Lady Gaga, která si také zahrála ve filmu, přispěla svým talentem k celkovému úspěchu.

Pro fanoušky je tato dvojice snímků jistě radostným překvapením a velmi dobře dokreslují atmosféru filmu Joker. Todd Phillips ukázal, že je náruživým tvůrcem, který se rád sdílí svými díly s fanoušky. Snímky jsou dokonalým zpestřením pro ty, kteří si film oblíbili a chtějí se do něj vrátit.

Zdroj: https://cz.ign.com/joker-folie-a-deux/16276/news/reziser-filmu-joker-folie-a-deux-sdili-nove-snimky-joaquina-phoenixe-a-lady-gaga