Novinky v DLC Shadows of Change pro Tzeentch a Kislev odhaleny

V rámci připravovaného patche 4.2 pro oblíbenou hru od Creative Assembly došlo k odhalení nových přírůstků do armád Tzeentch a Kislev v DLC Shadows of Change. Zatímco uctívači Velkého Konspirátora Tzeentch se mohou již pochlubit magickou silou, nově přibudou jednotky zaměřené na zlepšení jejich síly v boji zblízka. Chaos Lord of Tzeentch a Exalted Hero of Tzeentch jsou postavy pro první linii, které se mohou střetnout s nepřítelem, zatímco vaši kouzelníci mohou bezpečně operovat z pozadí. Exalted Hero je zvláště charakteristická postava inspirovaná starou figurkou z deskové hry – válečník se třemi hlavami v lesklém chaosovém brnění.

Kromě toho Tzeentch získává speciální jednotku chaosových centaurů zvaných Centigors of Tzeentch a létající plameny Changebringers, které byly převzaty z kampaně Storm of Chaos deskového Warhammeru. Ty jsou označovány za „jednu z nejlepších létajících střeleckých jednotek ve hře“.

Na druhou stranu, Kislevité se mohou těšit na více magie s novým učením pro Matku Ostankyu zvaným Lore of Hags. Moje oblíbené kouzlo z této série je witchbrew, které vyvolá obří kotel vylévající „neomezený hněv Matičky země“ na její nepřátele. Co se týče postav, získávají legendárního hrdinu Naryska Leysa, Zlatý Rytíř, a nový typ lorda zvaný Druzhina. Kislev dále dostává Kislevite Warriors, obyčejné bojovníky vybavené halapartnami, kteří doplňují potřebu specializované jednotky pro boj zblízka první úrovně. V designu těchto jednotek byla čerpána inspirace ze starších miniatur Mordheimu, jak uvádí Creative Assembly.

Navíc Kislev získává monstrózní jednotku Frost Wyrm, což je bestie přímo z Monster Hunter. A zatímco všechny tyto přídavky budou součástí DLC Shadows of Change, souběžně vydané „FreeLC“ poskytne Ledové Královně Katarině možnost jezdit na saních Ice Court Sled jako příjemnou alternativu k nabíjení do boje na polárním medvědu.