Nový balíček scénářů pro Age of Empires 2: Victors and Vanquished

Nový balíček scénářů pro Age of Empires 2: Victors and Vanquished

Age of Empires 2 DLC Victors and Vanquished je masivní balíček scénářů

Jednou z nejstarších a nejlepších strategických her na PC, která stále má živoucí komunitu, je Age of Empires 2, který se brzy dočká nového rozšíření pro svou remasterovanou verzi AoE 2 Definitive Edition. Toto nové rozšíření nabídne celkem 19 nových scénářů s příběhem pro jednoho hráče. Přepracovaná verze klasické hry z roku 1999 z roku 2019 pokračuje v síle a nový Age of Empires 2 DLC Victors and Vanquished slibuje nabídku „jako žádnou jinou, kterou jsme dosud vytvořili,“ podle tvůrce Ramseye Abdulrahima z vývojářského studia World’s Edge.

Rozšiřující obsah pro Age of Empires 2 přináší hráčům možnost ponořit se do nových příběhů a misí, které rozšíří již tak bohatý herní svět. Tvůrci slibují epické bitvy, zajímavé příběhy a nové výzvy, které potěší jak staré fanoušky série, tak nové hráče.

Pokud jste fanoušky strategických her a máte rádi Age of Empires 2, pak nový DLC Victors and Vanquished je pro vás neodolatelnou nabídkou. Možnost prozkoumat nové scénáře a doplnit své herní zkušenosti o nové prvky je neodolatelná, zejména v době, kdy se strategické hry těší stále větší popularitě.

Pro více informací si můžete přečíst celý článek na stránce PCGamesN a zjistit více o novém DLC Victors and Vanquished pro Age of Empires 2: DE.

FAQ:
1. Kolik nových scénářů nabídne DLC Victors and Vanquished pro Age of Empires 2?
– DLC nabídne celkem 19 nových story-driven single-player scénářů.
2. Kdo je tvůrcem tohoto rozšíření pro Age of Empires 2?
– Rozšíření vytvořil tým World’s Edge pod vedením tvůrce Ramseye Abdulrahima.
3. Jaký slibuje nový DLC Victors and Vanquished pro hráče Age of Empires 2?
– Nový obsah slibuje epické bitvy, zajímavé příběhy a nové výzvy pro hráče série Age of Empires 2.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/age-of-empires-2/victors-and-vanquished