Nový DLC pro kooperativní rogue-like hru, postačí koupit pouze jednomu hráči

Nový DLC pro kooperativní rogue-like hru, postačí koupit pouze jednomu hráči

Hra Across the Obelisk přináší nový DLC, a stačí ho koupit jen jednomu hráči

Hra, která kombinuje prvky roguelike deckbuilder žánru známé z her jako Slay the Spire, Cobalt Core nebo nedávno vydané Balatro, s čtyřčlenným dungeon crawlingem připomínajícím Darkest Dungeon, Across the Obelisk je velmi uspokojivou výzvou v herním prostoru – a jedním z mála, které nabízí online spolupráci až pro čtyři hráče. Nyní přišly nové dva rozšíření, které přinášejí nového hrdinu a další kampani do karetní hry na Steamu.

Rozšíření nazvané The Obsidian Uprising přináší nové možnosti a obsah do hry Across the Obelisk. Nový hrdina a další příběhová kampaň rozšiřují již tak bohatý herní svět, poskytují nové výzvy a zážitky pro hráče, kteří se nebojí těžkých bojů a nástrah.

Jednou z klíčových vlastností hry je možnost spolupráce až čtyř hráčů online. To znamená, že i když si DLC zakoupí jen jeden hráč ze skupiny, mohou ostatní hrát s ním nový obsah bez nutnosti vlastnit rozšíření sami.

Pokud jste fanouškem roguelike her nebo deckbuilderů a rádi si zahrajete s přáteli, Across the Obelisk je pro vás skvělou volbou. Nové DLC přináší ještě víc zábavy a výzev do již tak zajímavého herního světa.

Pokud vás hra zaujala a chtěli byste se o ni dozvědět více, navštivte oficiální stránku nebo si přečtěte recenze na herním serveru PCGamesN.

FAQ:
1. Je pro hraní nového DLC nutné vlastnit základní hru Across the Obelisk?
– Ano, pro hraní nového obsahu je nutné vlastnit základní hru Across the Obelisk.
2. Kolik hráčů může hrát společně online?
– Až čtyři hráči mohou hrát společně online a spolupracovat během dobrodružství.
3. Jak často vycházejí nová rozšíření pro hru Across the Obelisk?
– Vývojáři pravidelně vydávají nová rozšíření a aktualizace pro hru Across the Obelisk, aby hráči měli stále nový obsah k objevování.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/across-the-obelisk/the-obsidian-uprising