Nový herní event Fortnite: Kapitola 5 Sezóna 3 – datum vydání a nejnovější zprávy

Nový herní event Fortnite: Kapitola 5 Sezóna 3 - datum vydání a nejnovější zprávy

Novinky ohledně vydání nové sezóny Fortnite Chapter 5 Season 3

Blíží se vydání třetího dílu páté kapitoly hry Fortnite a fanoušci se mohou těšit na spoustu novinek. Od vydání páté kapitoly jsme sledovali vývoj ostrova, nyní známého jako Helios, jak se formuje po události nazývané Velký třesk, který ovlivnil realitu. Nicméně ostrov skrýval také tajemství známé jako Pandorina skříňka a po jejím otevření loopery uvolnili celou řeckou božskou hierarchii, přeměňujíc ostrov na mýtické bojiště. Od porážky Dia se nad jižní částí ostrova začíná shromažďovat písečná bouře a Orákulum odhaluje, že Bloudící se blíží a s nimi přichází katastrofa.

Ve hře Fortnite nás čekají podstatné změny v nové sezóně, včetně přepracované mapy a různých nových zbraní. Už známe téma a minimálně jednu spolupráci díky několika náznakům ve hře a různým dataminerům, kteří pilně odhalují informace. Jak se připravujeme na nejnovější sezónu bitvy royale této hry, podívejme se na to, co bylo potvrzeno, včetně důležitého data vydání další sezóny Fortnite a jestli to má vliv na Fortnite Festival a Lego Fortnite.

Pokračování najdete na webu PCGamesN: Fortnite Chapter 5 Season 3 release date and latest news

Další informace od PCGamesN: Fortnite mapa – klíčové lokace, postavy a emoce, Všechny zbraně kapitoly 4 – a na závěr několik otázek a odpovědí.

Autor: [jméno autora]

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/fortnite/new-season-release-date