Nový hrdina a kolaborace s Gundam odkryty v jedné z nejlepších bezplatných her na Steamu

Nový hrdina a kolaborace s Gundam odkryty v jedné z nejlepších bezplatných her na Steamu

Naraka Bladepoint, jedna z nejoblíbenějších her na platformě Steam, přichází s novými aktualizacemi, které zahrnují nejen bojový royale mód, ale také PvE obsah. Jedním z nových přídavků je kooperační kampaň nazvaná Showdown, která umožňuje hráčům spolupracovat ve hře. Dalším přibyvajícím režimem je Yama’s Abyss, který se řadí mezi roguelike hry.

V rámci akce Naraka Fest 2023 vývojářský tým 24 Entertainment ukázal budoucnost hry. Na programu bylo představení nového hrdiny a zbraně, které hráče čekají v nadcházejících aktualizacích. Nejdůležitější však bylo oznámení spolupráce s čínskými školami bojových umění a tvůrcem legendárního mechanického robota Gundam.

Naraka Bladepoint se tak rozvíjí a přináší hráčům nejen nové obsahy, ale také zajímavé spolupráce, které dodají hře novou dimenzi. Vstup do světa boje a akce je tak ještě lákavější.

Zdroj: [One of Steam’s top free games reveals new character and Gundam collab](https://www.pcgamesn.com/naraka-bladepoint/gundam)

FAQ:
1. Jaké novinky přináší Naraka Bladepoint?
Naraka Bladepoint přináší nový PvE obsah v podobě kooperační kampaně a roguelike režimu. Hra se tak rozšiřuje o další herní zážitky.

2. Kdo je tvůrcem hry Naraka Bladepoint?
Hru Naraka Bladepoint vyvíjí tým 24 Entertainment.

3. S kým spolupracuje Naraka Bladepoint?
Naraka Bladepoint spolupracuje s čínskými školami bojových umění a tvůrcem robotického bojovníka Gundam. Tyto spolupráce přinášejí do hry nové prvky a zajímavé příležitosti pro hráče.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/naraka-bladepoint/gundam