Nový legendární pokračování RTS slibuje offline režim v nadcházející aktualizaci

Nový legendární pokračování RTS slibuje offline režim v nadcházející aktualizaci

Nový legendární pokračování RTS slibuje offline režim v nadcházející aktualizaci

Jen několik dní po spuštění a nové RTS pokračování Men of War 2 se dívá do budoucnosti. Přestože se umístilo na pěkném místě žebříčků hráčů na Steamu, bylo zasaženo bouří kritiky, jejíž hodnocení stojí na smíšených 52 %. Vývojář Best Way však tvrdí, že pracuje na několika klíčových oblastech, přičemž první z nich je zavedení offline režimu.

Podle oznámení od Best Way se vývojáři snaží zlepšit zážitek hráčů tímto způsobem. S ohledem na dosavadní reakce a kritiku se tedy snaží rychle naslouchat hráčské komunitě a přizpůsobit hru tak, aby splňovala očekávání co nejvíce hráčů.

Pokud jste fanoušky RTS her, určitě se máte na co těšit. Men of War 2 slibuje opravdový zážitek z válečné strategie a s novými aktualizacemi bude možné si ho užít i offline. Těšíte se?

Pro více informací navštivte oficiální stránky studia Best Way nebo si přečtěte náš článek Men of War II announcement. A pokud jste fanoušky válečných her, nezapomeňte se podívat na naši sekci The best war games on PC.

FAQ:
1. Bude offline režim k dispozici všem hráčům?
Ano, offline režim bude součástí nadcházející aktualizace, která bude dostupná pro všechny majitele hry Men of War 2.

2. Jak dlouho bude trvat, než bude offline režim implementován?
Vývojáři slibují, že offline režim bude začleněn do hry co nejdříve. Držte tedy oči otevřené pro nadcházející aktualizace.

3. Jaké jsou další plány vývojářů ohledně hry Men of War 2?
Kromě zavedení offline režimu Best Way pracuje také na dalších klíčových oblastech hry, aby zajistili co nejlepší herní zážitek pro všechny hráče. Sledujte tedy oficiální kanály a buďte první, kdo se dozví o novinkách.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/men-of-war-2/offline-mode