Nový Mechanicus 2: Příchod temného hrobu – debutový trailer!

Nový Mechanicus 2: Příchod temného hrobu - debutový trailer!

Fanoušci oblíbené tahové taktické hry Warhammer 40 000 Mechanicus se mohou těšit na pokračování, které bylo nedávno oznámeno na prezentaci Warhammer Skulls. Nový díl bude navazovat na úspěšný první díl a slibuje ještě větší a epický zážitek pro milovníky Warhammer universa.

Debutový trailer k Mechanicus 2 nás zavádí do temného a brutálního světa Warhammeru, kde se hráči opět ujmou role Technologů, kteří bojují proti hordám nepřátel a snaží se ovládnout technologii starověkých ras. Příběh bude plný intrik, nebezpečných misí a rozhodnutí, která budou mít vliv na vývoj hry.

Mechanicus 2 slibuje ještě bohatší herní mechanismy, nové jednotky, upgrade možnosti a samozřejmě nové nepřátelské frakce, se kterými se hráči budou muset vypořádat. Grafické zpracování je na vysoké úrovni, což dodává hře ještě větší atmosféru a napětí.

Pokud jste fanouškem Warhammer 40 000 Mechanicus, určitě si nový díl nenechte ujít. Mechanicus 2 slibuje ještě větší a návykový zážitek, který vás vtáhne do světa Warhammeru na dlouhé hodiny. Takže neváhejte a připravte se na další bitvy o přežití ve světě plném nebezpečí a temnoty!

**FAQ:**

1. **Kdy bude Mechanicus 2 dostupný k hrání?**
– Zatím není známo přesné datum vydání, ale očekává se, že hra vyjde někdy v příštím roce.

2. **Bude možné hrát Mechanicus 2 na různých platformách?**
– Ano, Mechanicus 2 bude dostupný pro PC a konzole.

3. **Bude možné hrát Mechanicus 2 i bez znalosti předchozího dílu?**
– Ano, i noví hráči se mohou pohodlně ponořit do Mechanicus 2 bez znalosti předešlého dílu.

Zdroj: https://cz.ign.com/warhammer-40000-mechanicus-ii/18141/news/warhammer-40-000-mechanicus-2-ohlasen-s-debutovym-trailerem