Nový Metroidvania od bývalých tvůrců Far Cry a GTA – vyzkoušejte hned

Nový Metroidvania od bývalých tvůrců Far Cry a GTA - vyzkoušejte hned

Mezi největší a nejvlivnější hry posledních 20 let patří bezesporu série **Far Cry**, **Assassin’s Creed**, **Grand Theft Auto** a **BioShock**. Nyní nové studio, které kombinuje talenty ze všech těchto sérií, vydává své první dílo, temné, zvrácené 2.5D **Metroidvania**, které má být brzy k dispozici, ale vy si ho můžete vyzkoušet už teď. S náznaky her **Little Nightmares** a **Hollow Knight**, dle nového traileru a renomé tohoto studia, jde rozhodně o titul, na který se těšíme.

Pokud vás tento nový titul zaujal, můžete se podívat na celý článek na stránkách PCGamesN prostřednictvím tohoto odkazu: [Ex Far Cry and GTA devs are making a new Metroidvania you can try now](https://www.pcgamesn.com/venture-to-the-vile/new-metroidvania)

Zároveň vás můžeme pozvat k následujícím článkům na PCGamesN: [Nejlepší Metroidvania hry](https://www.pcgamesn.com/best-metroidvania-games-pc), [Nejlepší platformové hry](https://www.pcgamesn.com/best-platform-games), [Nejlepší puzzle hry](https://www.pcgamesn.com/puzzle-games-best)


**FAQ:**

1. **Kdo stojí za vývojem této nové Metroidvanie?**
Tým, který spojuje talent z her jako Far Cry, Assassin’s Creed a Grand Theft Auto.

2. **Jaký žánr má tato hra?**
Jedná se o temné, zvrácené 2.5D Metroidvanii s prvky her Little Nightmares a Hollow Knight.

3. **Je možné si tuto hru vyzkoušet již nyní?**
Ano, i přesto, že je plánované oficiální vydání do budoucna, již nyní máte možnost si tuto zajímavou hru zkusit.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/venture-to-the-vile/new-metroidvania