„Nový Palworld mod zjednodušuje hledání správných Společníků“

"Nový Palworld mod zjednodušuje hledání správných Společníků"

Těžko udržet přehled nad všemi tvory v Palworldu. Je jich tolik, že je těžké sledovat, kolik jsme jich již chytili a které mají nejlepší statistiky pro stavění a boje. Nicméně nová modifikace nám tento problém velmi usnadňuje tím, že nám přímo na místě ukazuje statistiky jednotlivých tvorů.

Palworld je hra, ve které sbíráte různé tvory nazývané Pals. Tyto Palsy můžete používat k boji s ostatními hráči nebo ke stavění světa kolem sebe. Jsou tu však stovky, možná tisíce různých druhů Pals a není snadné získat přehled. To se však nyní změnilo.

Díky nové modifikaci máte možnost se na statistiky Pals dívat přímo na místě. Nemusíte už tedy chodit do menu, abyste zjistili, jaké mají jednotliví tvorové schopnosti a jak moc jsou silní. Stačí se podívat přímo na tvora a informace se zobrazí. Tento nový mod nám tak usnadňuje hledání těch nejlepších a nejsilnějších Pals pro naše potřeby.

V současné době je tato modifikace stále ve vývoji a nejdou si již stažené. Nicméně tvůrci hry slibují, že ji co nejdříve zpřístupní hráčům. Doufejme, že se tak opravdu stane, protože tato modifikace by mohla velmi usnadnit hru všem hráčům.

Pokud vás Palworld zajímá více, určitě byste měli zkontrolovat další články na stránce PCGamesN. Tam najdete informace o nejlepších Pals, recenzi hry i systémové požadavky. To vše vám pomůže lépe se orientovat a rozhodnout, jestli je Palworld hrou, která by vás mohla zaujmout.

FAQ:
1. Jaká je hlavní výhoda nové modifikace v Palworldu?
– Hlavní výhodou nové modifikace je, že nám přímo na místě ukazuje statistiky jednotlivých tvorů nazývaných Pals.

2. Je nová modifikace dostupná ke stažení?
– Zatím ne, modifikace je ve vývoji, ale tvůrci slibují, že ji brzy zpřístupní hráčům.

3. Kde najdu další informace o Palworldu?
– Další informace o Palworldu najdete na stránce PCGamesN, kde najdete články o nejlepších Pals, recenzi hry i systémové požadavky.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/palworld/mod-pal-info