Nový patch pro Fallout 4 málo řeší problémy s aktualizací pro novou generaci

Nový patch pro Fallout 4 málo řeší problémy s aktualizací pro novou generaci

Nový patch pro Fallout 4 není tak úspěšný, jak by si hráči přáli

Pro fanoušky série Fallout je to nyní podivná doba. Na jedné straně máte televizní seriál, který hry rozšířil mezi širší publikum a úspěšně zachytil atmosféru lépe než jste doufali. Fallout 4 je populárnější než kdy jindy, ale na straně druhé je tu next-gen update. Jeho spuštění přineslo do hry spoustu nových problémů a nedosáhlo toho, co si stanovilo, zejména na PC. Právě vyšel druhý patch, který se snaží opravit některé z těchto problémů, ale bohužel to stále není úplně ideální.

Patch zatím nedokázal vyřešit všechny problémy spojené s next-gen verzí Falloutu 4. Hráči stále narazí na technické problémy a bugy, které kazí herní zážitek. I přes snahu vývojářů se zdá, že cesta ke kvalitnímu opravení hry je stále dlouhá.

Pokud vlastníte Fallout 4 na PC a plánujete si zahrát po next-gen updatu, doporučujeme zůstat ve stávající verzi a počkat na další vývoj situace. Důkladně si také přečtěte recenze a zkušenosti ostatních hráčů předtím, než provedete aktualizaci.

Zdroj: [PCGamesN](https://www.pcgamesn.com/fallout-4/next-gen-update-two)

Další zajímavé informace o Fallout 4 naleznete na stránkách [PCGamesN](https://www.pcgamesn.com/fallout-4/fallout-4-console-commands-and-cheats), kde najdete i tipy na nejlepší [modifikace](https://www.pcgamesn.com/fallout-4/best-fallout-4-mods) pro hru. Pokud se chystáte hrát Fallout 4, nezapomeňte si zkontrolovat [systémové požadavky](https://www.pcgamebenchmark.com/fallout-4-system-requirements).

**FAQ:**
1. **Jaké jsou největší problémy spojené s next-gen updateem pro Fallout 4?**
2. **Může patch opravit veškeré technické problémy ve hře?**
3. **V jakém stavu je hra Fallout 4 na konzolích po poslední aktualizaci?**

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/fallout-4/next-gen-update-two