„Nový režim Dead by Daylight tak oblíbený, že byl prodloužen“

"Nový režim Dead by Daylight tak oblíbený, že byl prodloužen"

Nový herní režim populární hry Dead by Daylight byl prodloužen díky obrovské oblibě

V poslední době se hra Dead by Daylight dostala na experimentální cestu. Vývojář Behavior Interactive zkoušel nové věci, hra se měnila zcela novým a překvapivým směrem. Viděli jsme nové mechaniky, zabijáky a přeživší, kteří se liší od ostatních, a dokonce i některé modifikátory, které mění způsob hraní hry. Nejnovější z nich, Chaos Shuffle, měl původně skončit dnes, ale to se právě změnilo.

Hráči jsou nadšení z tohoto nového režimu a proto byl prodloužen jeho trvání. Hra Dead by Daylight tak zůstane v Chaos Shuffle módu a hráči se mohou těšit na další dobrodružství plné napětí a akce.

Pokud jste fanoušky hororových her, určitě nebudete chtít tento režim minout. Můžete se těšit na neuvěřitelné zážitky, které vám Chaos Shuffle přinese. A pokud toužíte po dalších tipy a triky, můžete se podívat na naše další články, jako je například DBD killer tier list nebo Best horror games.

Pro více informací o prodloužení režimu Chaos Shuffle si můžete přečíst originální článek zde: [New Dead by Daylight mode has proved so popular it just got extended](https://www.pcgamesn.com/dead-by-daylight/chaos-shuffle-extended).

Pokud máte nějaké další otázky, podívejte se na náš FAQ, kde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Užijte si hru a buďte připraveni na všechny novinky, které Dead by Daylight bude přinášet!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dead-by-daylight/chaos-shuffle-extended