Nový seriál Jablka ze stromu nepadají na SkyShowtime od 23. dubna

Nový seriál Jablka ze stromu nepadají na SkyShowtime od 23. dubna

SkyShowtime přichází s novým dramatickým seriálem **Apples Never Fall (Jablka ze stromu nepadají)**, který se bude moci sledovat exkluzivně na jejich platformě od 23. dubna. Fanoušci budou moci zhlédnout první tři epizody ihned v den premiéry a poté se těšit na každý další týden na novou epizodu.

**Apples Never Fall** je napínavým dramatem, které se zaměřuje na rodinu Delaneyových, kde se jeden večer ztratí matka a stíny minulosti začnou vycházet na povrch. Seriál slibuje napínavý příběh plný tajemství, intrik a rodinných dramat.

Pro milovníky dramatických seriálů je **Apples Never Fall** zcela jistě tou správnou volbou. Vzhledem k exkluzivitě na platformě SkyShowtime se mohou diváci těšit na skvělé herecké výkony a nekonečnou dávku napětí a emocí.

**FAQ:**

1. **Kdy budou k dispozici první tři epizody?**
První tři epizody seriálu **Apples Never Fall** budou k dispozici ihned v den premiéry, tedy 23. dubna.

2. **Jak často budou přidávány nové epizody?**
Nové epizody seriálu **Apples Never Fall** budou přidávány každý další týden, takže se můžete pravidelně těšit na pokračování příběhu.

3. **Kde mohu sledovat seriál Apples Never Fall?**
Seriál **Apples Never Fall** bude k dispozici exkluzivně na platformě SkyShowtime, která nabízí širokou škálu kvalitních seriálů a filmů pro všechny diváky.

Zdroj: https://cz.ign.com/apples-never-fall/17468/news/hvezdne-obsazeny-dramaticky-serial-apples-never-fall-jablka-ze-stromu-nepadaji-bude-k-dispozici-exkl